sClub -- Feel The Impact..

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Enrique Iglesias fura mintile femeilor in 'Tonight (I'm Lovin' You)'

    Giovani
    Giovani
    Rudolf , renul lui Mos Craciun
    Rudolf , renul lui Mos Craciun


    Mesaje si subiecte scrise : 84
    Reputatie : 10063
    Data nasterii : 16/09/1992
    Data inscrierii : 06/12/2010
    Varsta : 31
    Locatie : Constanta, Cernavoda
    Joburi/Hobiuri : IT, Design, Electronica

    Enrique Iglesias fura mintile femeilor in 'Tonight (I'm Lovin' You)' Empty Enrique Iglesias fura mintile femeilor in 'Tonight (I'm Lovin' You)'

    Mesaj Scris de Giovani Joi Dec 23, 2010 9:47 pm


    Enrique Iglesias fura mintile femeilor in 'Tonight (I'm Lovin' You)' Stire_6582_image

    Enrique Iglesias revine cu un videoclip extrem de provocator pentru piesa "Tonight (I'm Lovin' You)".

    Si cum altfel ar putea sa apara in videoclip decat cum il stim toti: fiind un macho man pus pe furat mintile si inimile femeilor, fie ca in club, fie in cazinouri, fie pe unde se mai nimereste.

    Videoclipul a fost descris ca fiind "mai cinematic, cu o poveste ceva mai ampla." Enrique a spus pentru MTV, "O sa aveti parte de ceva scene de actorie din partea lui Ludacris. Eu m-am temut putin: e o piesa destul de dura. Ce fel de videoclip sa faci? Cand am vazut videoclipul nu mi s-a parut ofensiv [...] chiar daca are cateva elemente provocatoare. E aproape ca o fantezie a oricarui barbat. Asta am vrut sa realizam."

    Piesa este numita explicit "Tonight (I'm F**kin' You)", si este realizata in colaborare cu Ludacris si DJ Frank E. Piesa este inclusa pe versiunea limitata pentru Franta a celui de-al noualea album al lui Enrique, "Euphoria".



      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 10:47 am