sClub -- Feel The Impact..

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Chris Brown revine cu doua piese noi noute, 'Look At Me Now' si 'Where Do We Go'!

    Giovani
    Giovani
    Rudolf , renul lui Mos Craciun
    Rudolf , renul lui Mos Craciun


    Mesaje si subiecte scrise : 84
    Reputatie : 10063
    Data nasterii : 16/09/1992
    Data inscrierii : 06/12/2010
    Varsta : 31
    Locatie : Constanta, Cernavoda
    Joburi/Hobiuri : IT, Design, Electronica

    Chris Brown revine cu doua piese noi noute, 'Look At Me Now' si 'Where Do We Go'! Empty Chris Brown revine cu doua piese noi noute, 'Look At Me Now' si 'Where Do We Go'!

    Mesaj Scris de Giovani Mar Ian 04, 2011 9:41 pm

    Chris Brown revine cu doua piese noi noute, 'Look At Me Now' si 'Where Do We Go'! Stire_6620_image

    Chris Brown a zis ca un an inceput in forta l-ar putea ajuta sa revina la faima si gloria pe care le-a pierdut in urma scandalului cu bataia aplicata Rihannei in urma cu doi ani.

    Ca atare, rapperul a lansat peste weekend doua piese noi noute, "Where Do We Go", realizata in colaborare cu Pitbull, si "Look At Me Now", pentru care Chris a colaborat cu Busta Rhymes si Lil Wayne.

    Desi nu exista niciun anunt oficial legat de includerea celor doua piese pe urmatorul album al lui Chris Brown, "F.A.M.E.", rapperul a scris pe Twitter, "Incerc sa fac albumul F.A.M.E. sa fie un disc dublu!!! Dar nu prea scump. Celalalt disc se va numit FORTUNE!!! Am mult prea multe piese!"

    O alta piesa pe care Chris Brown se pregateste sa o lanseze este un duet cu Justin Bieber. "Eu si Justin Bieber am inregistrat o super piesa pentru toti fanii nostrii," a scris rapperul pe Twitter.

    Enjoy!




      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 1:49 pm