sClub -- Feel The Impact..

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Timbaland prezinta o piesa scrisa pentru Demi Lovato!

    Giovani
    Giovani
    Rudolf , renul lui Mos Craciun
    Rudolf , renul lui Mos Craciun


    Mesaje si subiecte scrise : 84
    Reputatie : 10041
    Data nasterii : 16/09/1992
    Data inscrierii : 06/12/2010
    Varsta : 31
    Locatie : Constanta, Cernavoda
    Joburi/Hobiuri : IT, Design, Electronica

    Timbaland prezinta o piesa scrisa pentru Demi Lovato! Empty Timbaland prezinta o piesa scrisa pentru Demi Lovato!

    Mesaj Scris de Giovani Mier Ian 12, 2011 8:40 pm

    Timbaland prezinta o piesa scrisa pentru Demi Lovato! Stire_6658_image

    Desi Demi Lovato se afla in continuare intr-o clinica de reabilitare, Timbaland a decis sa prezinte o avanpremiera a piesei compusa de el pentru artista.

    Dupa ce a inregistrat o piesa alaturi de Miley Cyrus pentru albumul sau, "Shok Value II", Timbaland tinteste acum o colaborare cu Demi Lovato. Producatorul nu pare afectat de publicitatea negativa de care a avut parte Demi in ultima vreme si declara ca ar fi mai mult decat incantat sa produca muzica pentru tanara cantareata.

    In speranta ca aceasta colaborare se va concretiza, Timbaland a scris o piesa pentru Demi. "O sa-ti dau sa asculti o pesa pe care am scris-o doar pentru tine," a zis Timbaland inainte de a rula demoul. "Nu e terminata. Nu am adaugat partile cele mai bune inca. Deocamdata e doar o piesa scrisa doar pentru tine."

    Cum ti se pare piesa scrisa de Timbaland pentru Demi Lovato? Crezi ca va fi un hit daca Demi accepta sa o cante si dupa ce va trece prin toate procesele de productie ale lui Timbaland?



      Data/ora curentă este: Joi Mai 09, 2024 5:03 am